Referencie

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Denisa a Rafal
Tommy, naše fotenie malo super uvoľnenú atmosféru a naplno sme si ho užili. Sprevádzal si nás po celý náš veľký Deň a zachytil každý dôležitý moment presne podľa našich predstáv. Tvoj kamarátsky prístup a vášeň pre Tvoju prácu sú bonusom. Výsledok… Veľmi pekné fotky, ktoré budú tvoriť veľkú časť našich spomienok. Radka Tvoja nápaditosť skvelo dopĺňa manželovu prácu. Ďakujeme vám obom za všetko!!! Sme radi, že sme si vybrali práve vás. Odporúčame všetkým, ktorí ešte hľadajú a váhajú. Želáme vám obom veľa osobných a pracovný úspechov!

Janka a Stanislav
Tomáš, ďakujeme veľmi pekne za prekrasne fotky, profesionálny prístup a príjemnu atmosferu počas fotenia. Ďakujeme aj Radke za nadherne prepracovaný album a cd. Obaja ste skveli a veľmi šikovní ľudkovia a určite Vás budeme odporúčať ďalej. ĎAKUJEME.

Marika a Martin
Tomáš, ďakujeme za úžasné fotky a krásny album, sme radi že sme si vybrali práve teba a určite Ťa odporúčame všetkým čo hľadajú šikovného a nápaditého fotografa. Marika + Martin

Renáta a Lukáš
Tomáš, ešte raz ďakujeme za fotky a manželke za krásnu pamiatku v podobe albumu. Ste veľmi šikovný. Fotenie bolo úžasné, uvolnené a nápadité.Ak by niekto váhal osloviť Tomáša na fotenie, tak by spravil veľkú chybu, pretože jeho práca je úžasná.

Betka a Peter
Tomáš, mockrát ďakujeme za nádherné foto a aj Radke za krásne spracovanie albumu a obalu na DVD. Týmto chceme aj odporúčať Tomáša všetkým, čo chcú mať krásne foto a pohodu pri fotení spojenú s profesionálnym prístupom, zábavou a priaznivou cenou. S jeho prácou a dodaním foto sme mimoriadne spokojní. Našťastie sa v dnešnom výbere fotografov nájdu aj fotografi ktorí, to berú poctivo a Tomáš patrí k ním. Tak prajeme ti veľa rodinných aj pracovných úspechov. S pozdravom Peter a Betka

Jarmila a Milan
Tome děkujeme… teraz sme v rýchlosti prohlédli fotky…NESKUTEČNÉ!!!! Neviem ako dostatočne poděkovat!
Jsem velmi ráda že ste boli s nami a že sme vás spoznali. Vyplatí sa za vami ist z Plzne velmi vam oběma děkujeme!!!!

JaM - grandhotel praha

Adriana a Jozef
Ďakujeme za nádherné fotografie….sme veľmi radi ,že sme si vybrali práve teba. Odporúčam všetkým…tvoja práca hovorí za všetko.

nitrianske rudno

Martina a Karol
Tomáš, ďakujeme Vám za nádherné fotky, za veľmi príjemné fotenie plné smiechu a bozkov.Vďaka Vaším fotkám si budeme môcť kedykoľvek pripomenúť našu svadbu, jej atmosféru, jeden z našich najkrajších dní.Ste naozaj šikovný fotograf a my sme radi, že sme si vybrali práve Vás.

Partizanske

Daniela a Martin
Tomáš ďakujeme za nádherné fotky. Sme unesení z Tvojej práce. Určite Ťa budeme odporúčať aj keď Tvoja práca hovorí za všetko. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

klatova nova ves

Hanka a Luboš
Úžasný mladý ľudia … Sme radi že sme si vybrali takého skvelého fotografa. Boli sme maximálne spokojní, krásne fotky, výborné nápady – vybrali by sme si opäť….a ďakujeme za krásny svadobný album.

topolcany

Janka a Gerry
Tomi, chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásnu spomienku na náš DEŇ. Uvoľnená atmosféra, Tvoj prístup k foteniu, úžasné fotky! Určite budeme odporúčať. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme Tebe aj Radke.

topolcianky

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.