Súťaž

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ste kreatívny pár, plánujete svadbu v roku 2018, ste za každú srandu a svojimi svadobnými fotografiami sa chcete odlíšiť od ostatných??? Tak neváhaj a zapoj sa aj ty do súťaže o portrétne fotky. Popíš tvoje miesto kde chces nafotiť svoje svadobné fotky a pridaj krátky popis prečo práve toto miesto. Je jedno či je to niekde na slovensku alebo v zahraničí. Šancu vyhrať ma každý.

Pozorne čítaj pravidlá súťaže.

1. Súťaže sa môže zúčastniť ktorýkoľvek pár, ktorý bude mať svadbu v roku 2018 bez ohľadu na to, či na svoju svadbu využijú moje služby ako svadobného fotografa.

2. V prípade záujmu zúčastniť sa súťaže je nutné cez kontaktný formulár DOLE sa prihlásiť a vyplniť potrebné údaje.

3. Do súťaže je možné sa prihlásiť až do konca uzávierky t.j. 31.12.2017. Následne bude do druhého kola vybraných 5-10 najlepších resp. najzaujímavejších miest. Z nich sa určí konečné poradie najneskôr do 31.01.2018. Kto určí konečné poradie bude doplnené neskôr (odborná porota alebo hlasovanie na FB).

4. Zmena miesta po prihlásení nie je možná.

5. Víťaz získa fotografovanie svadobných portrétov úplne zadarmo t.z, že ak výherca na svoju svadbu nevyužije moje služby, portrétne fotografie získa zadarmo (hradia sa len náklady spojene s cestou). V prípade že výherca využije moje služby aj na zvyšok svadby, tak cena objednaného balíčka sa poníži o cenu svadobných portrétov (hradia sa len náklady spojene s cestou).

6. Fotografovanie sa uskutoční LEN mimo svadobného dňa podľa dohody s výhercom. Ak by výherca nereagoval na kontaktovanie alebo z iného dôvodu by nebolo možné výhru resp. svoju časť výhry splniť, automaticky sa výhra presúva na ďalšieho záujemcu v poradí.

7. Fotograf si vyhradzuje právo na zmenu/doplnenie pravidiel aj počas súťaže. Každá zmena musí byť viditeľne označená.

8. Výhra nie je prenosná na inú osobu.

9. V prípade nejasností treba písať na info@tomaspaule.sk

10. Do súťaže budú zaradené LEN páry, ktoré budú prihlásené cez kontaktný formulár.

Pole označené * je povinné

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes